Namık Kemal, 4. Kalkan Sk. 18-1 Osmangazi/Bursa

Hafta içi 10:00 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

1-Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

Siparişlerinizin hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz. Teslimat Süresi Tamamen kargonun insiyatifine kalmış olup Siparişin size teslimi Türkiye’nin her yerine ( Uzak Köy, Kasaba Hariç) 1-4 gün içinde teslim edilmektedir.

2-Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

caddehediye.com 'dan satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları yetkililerine ile ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. 

3-KKTC ve yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

-KKTC ve yurt dışına maalesef gönderim yapamamaktayız.

4-İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

5-Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz?

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayız. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Hafta içi 08:00 - 18:00 Cumartesi 08:00 - 13:00 Resmi - dini tatiller ve pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo görevlilerine saat ve tarih belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır.. Teslimat saati kargo firmasının dağıtım güzergahı dahilinde değiştirilememektedir.

6-Kargo bedeli ne kadar?

CaddeHediye’de kargo her zaman ücretsizdir ve hep ücretsiz kalacaktır.

7-Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

-Kredi Kartı:  Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez. 

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası ATMsinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 0212 985 0 255 numaralı telefon ile ya da destek@hediyesepeti.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız. 

Kapıda Ödeme: Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine genel olarak Kapıda Ödeme denmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 5TL masraf almaktadırlar.

8-Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

-Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve korunmaktadır.

9-Toplu Sipariş veya Kurumsal işler için indiriminiz var mı ?

-Evet , Yüksek adetli siparişler veya kurumsal siparişleriniz için bizimle 0551 040 02 62 numarasından İletişime geçebilirsiniz.

10-Sizlere Ürün Tavsiye Edebilir miyim ?

Elbette tavsiyelere açığız. Tavsiyeleriniz  bizim için çok önemli. Ekip olarak hemen üzerinde düşünmeye başlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 0551 040 02 62 No’lu numaraya yazmanız yeterli olacaktır.

Bize bir e-posta gönder